• چراغ ریلی

  چراغ های ریلی COB سیلور لایت


  votre commentaire
 • پنل سقفی توکار

  برای مشاهده اطلاعات کاملتر بهروی پنل سقفی توکار کلیک کنید 


  votre commentaire
 • وکیل ملکی

  با سلام خدمت دوست ها عزیز و همیاران همیشگی ؛ امروزه وکالت تخصصی گشته و وکلا دعاوی بخصوصی را قبول می کنم که ایـن امر به نفع هردوطرف (وکیل و موکل) است برای مثال در دعاوی ملکی مثل سرقفلی و بسیاری دعاوی ملکی دیگر که در بطن دعاوی ملکی نیز وکلا در دعاوی مخصوصی تخصص دارند . خاصیت تخصصی شدن اینکه از اطاله ی محاکمه ممانعت می شود و به موارد کم رابطه با ادعای پرداخته نخواهد شد و خیلی سریع منجر به صادر شدن رأی می شود و برای موکل نیز از جهت اینکه کامل به حقوق خود می رسد سودمند می شود برای مثال در ادعای سرقفلی برای وکیلی که تا به حال با ایـن دعوی کار نکـرده باشد و برای نخستین بـار با ایـن مقوله مواجه شود پیدا کردن راه های قانونی مثل تأمین دلیل و طرح ادعای به طرفیت مستأجر اول و دوم درخصوص انتقال بدون جواز ملک به غیر و یا درخصوص تعدی و تفریط که جز مسائل تخلیه عین مستأجره بدون پرداخت سرقفلی هست تشخیص اینکه عمل مستأجر تعدی و تفریط حساب می شود یا خیر با کارشناس است ولی وکیلی که در ایـن حوزه تخصص و کار داشته باشد به راحتی می تواند مسائل تعدی و تفریط را برای موکل بازگو نماید از ایـن رو  سخت و وقت گیرخواهد بود به این جهت نیز برای وکیل وهم برای موکل سخت است . از ایـن جهت بر آن شدیم که دربـار ه املاک و نوع وکالت و کارها مربوط به آنان را برایتان بطور کامل توضیح دهیم . در ادامه با ما همراه باشید . در ادامه با دعاوی بیشتر آشنا خواهید شد.همراه ما باشید.

  ادامه مطلب


  votre commentaire
 • حذف طلاق از شناسنامه

  مقوله حذف طلاق از شناسنامه اخیرا در قالب یک پیش نویس از طرف سازمان ثبت احوال مطرح شده, ضمن ایـن که حذف طلاق از شناسنامه تا پیش از ایـن هم در دو حالت صورت می گرفت. بر حسب ماده ۳۳ قانون ثبت احوال مکلفیم آخرین وقایع تزویج و طلاق را در شناسنامه اشخاص ثبت کنیم. بر حسب قانون حالا طلاق در دو حالت از شناسنامه حذف می شـود ,‌ چنان چه در هنگام ثبت طلاق زوجه دوشیزه باشد واقعه تزویج و طلاق حذف می شـود ضمن ایـن که  اگر فردی مطلقه باشد در تزویج بعدی, تزویج و طلاق قبلی حذف و تزویج تازه ثبت می شـود .

  برای مشاهده کامل این مقاله کلیک کنید 


  votre commentaire
 • حضانت فرزند پـس از جدایی والدین به چه فردی می رسد؟

  کودک شیرین‌ترین میوه زندگـی و جزو عزیزترین نزدیکان انسان است بخصوص وقتی در سن پایین قرار دارد. اکثر زوج‌ها برای حفظ آسایش و آرامش فرزندان است که بعضـی مسائل و مرارت‌های زندگـی را تحمل می‌کنند.اما برخـی وقتها مسائل و ناسازگاری‌ها به جایی می‌رسد که ادامه زندگـی مشترک ممکن نیست. در ایـن صورت تکلیف کودک چه می‌شود؟ نگهداری و تربیت او به چه فردی واگذار می‌شود؟ در قالب بازبینی یک پرونده حقوقی به بازبینی ایـن مقوله می‌پردازیم.

  متن کامل مقاله


  3 commentaires