• ثبت نام تیزهوشان۹۶-۹۷

  مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که از نظر مالی خودکفا بوده و در طول سال تحصیلی ۲ آزمون پیشرفت تحصیلی از دانش آموزان گرفته می شود . مدارس تیزهوشان در مقایسه با مدارس عادی قادر به افزایش ۶ ساعت به کلاس های درسی در هفته می باشند.

  مدارس تیزهوشان صرفأ برای تحصیل دانش آموزان تیزهوش نیست بلکه دانش آموزانی که تلاشگر هستند نیز می توانند به این مدارس راه پیدا کنند.

  در واقع مدارس استعدادهای درخشان به منظور جذب و شناسایی دانش آموزان که دارای استعدادهای برتر هستند فعالیت می کنند که در راستای سیاست ها و مصوبات وزارت آموزش و پرورش بوده و با آزمون ورودی انجام می پذیرد.

  زمان برگزاری آزمون و زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان ۹۶-۹۷

  ۱_ ثبت نام دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم : هرسال معمولأ در نیمه سوم بهمن ماه شروع شده و تا اوایل اسفند ادامه خواهد داشت، لازم به ذکر است که زمان تعیین شده به مدت کوتاهی تمدید خواهد شد اما داوطلبان باید سعی کنند در همان مهلت مقرر شده ثبت نام خود را انجام دهند.


  votre commentaire
 • زمان ثبت نام کنکور سراسری ( مهلت و تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ) ۹۶-۹۷

  طبق اعلام سازمان سنجش درباره ی تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ۹۷، ثبت نام این آزمون از روز یک شنبه ۹۶/۱۱/۰۱ آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد. لازم به ذکر است که زمان ثبت نام هر ساله تمدید خواهد شد اما بهتر است داوطلبان در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند.

  گروه های آزمایشی در کنکور سراسری ۹۶-۹۷

  داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند می توانند در ۵ گروه آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر وزبان ثبت نام کرده و شرکت نمایند. داوطلبان باید از میان گروه های ریاضی، تجربی ، انسانی یکی را انتخاب کنند اما می توانند در کنار یکی از این گروه ها، در گروه های هنر یا زبان و یا هنر و زبان باهم ثبت نام کرده و شانس خود را امتحان کنند.

  برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کنکور سراسری کلیک کنید


  votre commentaire
 • کاربرد آجر سفال تیغه 15

  در روش سنتی قدیم از آجر های توکار برای چیدن دیوار استفاده می کردند ولی امروزه تیغه و سفال این نقش را به خوبی انجام می دهد.

  امروزه از سفال تیغه 15 جهت دیوارهای پیرامونی و دورتادور ساختمانها و یا اتاقهایی که از درجه حفاظتی بیشتری برخوردار هستند ، استفاده از تیغه 15 توصیه می گردد. همچنین از مزایای دیگر سفال تیغه 15 علاوه بر قیمت مناسب می توان به عایق بودن آن در مقابل تبادل حرارت و صدا، اشاره کنیم.

  منبع


  votre commentaire
 • آجر تیغه سفالی 10

  سفال تیغه 10 معمولا برای جداکردن دیوار های داخلی ساختمان یا بین اتاقها استفاده می شود. بلوک تیغه سفال به علت داشتن مقاومت خوب در برابر ضربه و سرعت انجام دیوارکشی سالهاست مورد توجه سازندگان و مهندسان ساختمان میباشد .

   

  مشخصات 

  لطفا هنگام محاسبه تعداد مورد نیاز عنایت داشته باشید که ابعاد کاری بلوک تیغه ای فوق  8 * 18 * 18 میباشد. و تعداد لازم به ازای هر متر مربع 30 عدد می باشد.

   

  قیمت بلوک سفال تیغه ای 10

  قیمت هر عدد از این بلوک سفال تیغه ای برابر 100 تومان می باشد. این قیمت شامل هزینه بارگیری نیز می باشد. اما هزینه کرایه حمل باربری و هزینه تخلیه به عهده خریدار می باشد.

  عرضه انواع بلوک تیغه سفالی بصورت مستقیم از کارخانه و کوره با قیمت ارزان و مناسب. زیر قیمت با حداقل سود ارائه شده است تا پیمانکارن و خریداران عمده بتوانند با پایین ترین قیمت محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.

  مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد بلوک تیغه 


  votre commentaire
 • بلوک سفال یزد

  کارخانه بلوک سفال یزد همراه با پیشرفت تکنولوژی اقدام به تجهیز کارخانه با دستگاه های تولید روز دنیا نموده است. این شرکت با بهره گیری از نیروی کار ماهر و معادن ممتاز خاک، موفق به تولید انواع آجر با کیفیت بی نظیر و مقاومت بسیار بالا و رنگ یکنواخت گردیده است.

   

  یست قیمت بلوک سفال سقفی

  در زیر لیست قیمت بلوک سفال سقفی را مشاهده می کنید. آخرین بروزرسانی تاریخ 96/08/28 می باشد و تا بروزرسانی بعدی دارای اعتبار می باشد. این لیست شامل ابعاد بلوکهای سفال و قیمت و ظرفیت انواع کامیون جهت بارگیری هست.

  لیست قیمت آجر سفال تیغه

  جهت دانلود لیست قیمت بلوک سفالی روی تصویر راست کلیک کرده و گزینه "ذخیره تصویر با عنوان" را انتخاب نمایید.

   


  votre commentaire