• راحل و روش تولید انواع آجر سفال چگونه است؟

  مرحله اول - استخراج مواد خام از زمین : در ابتدا کیفیت خاک مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت داشتن کیفیت استخراج می شود.

  مرحله دوم - آماده سازی خاک: در این مرحله کلوخ و سنگ ها از خاک جدا گردیده و در آسیاب خورد شده و در جاهای مخصوص خود نگهداری می گردد.

  چارت مراحل تولید آجر سفال - خط تولید آجر سفال - فروش بلوک تیغه سفالی | فروشگاه اینترنتی کاشی سرام | فروش انواع آجر سفال دیواری و تیغه

  مرحله سوم - تولید قالب آجر سفال: این مرحله به دو روش انجام می شود.

  روش اول – تولید آجر سفال به صورت خشک : که در این حالت خاک داخل قالب فشرده می شود و درصد رطوبت در این حالت بسیار کم می باشد.

  روش دوم - تولید آجر سفال به صورت تر : در این حالت خاک به صورت خمیر در می آید و به دستگاه قالب گیری منتقل میگردد و گل فرم دهی میگردد. و بعد از آن وارد دستگاه برش شده و به اندازه های مورد نیاز و معمول برش می خورد. و بعد از آن وارد دستگاه خشک کن گردیده تا رطوبت آن به حد نصاب رسیده و آماده قرار گرفتن در کوره شود. اگر خشت ها وارد خشک کن نشود بخاطر وجود رطوبت زیاد خشت ترک خورده و خراب می گردد.

  مر حله آخر - گذاشتن در کوره و پختن خشت ها : در این مرحله خشت ها در کوره گذاشته می شود و حرارت بسیار بالا رفته و سپس خشت ها پخته می شوند، سپس کوره را خاموش کرده و بعد از سرد شدن ، خشت ها بارگیری شده و یا انبار میگردد.

  ادامه مطلب


  votre commentaire
 • راهنمایی و مشاوره

  جهت خرید و مشاوره در مورد خرید آجر بلوک تبغه سفالی یزد با شماره تلفن: 37282946-035 یا شماره همراه : 09132588101 تماس حاصل نمایید. سعی ما بر این هست که از ابتدا , یعنی زمان تصمیم گیری شما برای انتخاب آجر و سفال مناسب , تا انتها یعنی زمان تخلیه و تحویل آجرها به صورت صحیح و سالم در کنار شما باشیم.

   

  نحوه پرداخت

  فروش انواع آجر تیغه سفالی یزد بصورت مستقیم از کارخانه و کوره با قیمت ارزان و مناسب. زیر قیمت با حداقل سود ارائه شده است تا پیمانکاران و خریداران عمده بتوانند با پایین ترین قیمت محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.
  لطفا عنایت داشته باشید از آنجا که قیمت تیغه های ما پایین تر از تیغه های مشابه با همین کیفیت است بنابرین عرضه فقط بصورت نقدی می باشد. 

  جهت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت آجر سفالی کلیک کنید 


  votre commentaire
 • پنل LED توکار دورشیشه گرد ۱۸ وات

  ۲۸۵,۰۰۰ ریال

  • پنل LED توکار دورشیشه گرد ۱۸ وات سیلورلایت
  • ۹۰ لومن بر وات با CRI بالاتر از ۸۵
  • دو سال ضمانت شرکت آماتیس
  • ضلع بیرون ۲۰، قطر برش ۱۶٫۵ سانتی متر

  votre commentaire
 • رجوع به دفتر ثبت اسناد رسمی

  در ایـن وهله گواهی نداشتن توانایی سازش صادر شده است . لازم به ذکر است که ایـن گواهی سه ماه اعتبـار دارد. یعنی دو طرف تنها تا سه ماه فرصت دارند که با اسناد ضـروری به یکـی از دفاتر ثبت وصلت و طلاق رجوع کنند و چنان چه ایـن مدت سپری شود اعتبـار ایـن گواهی و کلیه‌ی توافقات فی‌مابین زوج و زوجه از بیـن خواهد رفت. ضمناً می بایست دقت شود پـس از صادر شدن گواهی نداشتن توانایی سازش و در مدت اعتبـار آن یعنی سه ماه؛ پیش از رجوع به دفترخانه و انجام صیغه‌ی طلاق امیزانی ضمناً نمی‫تواند یک طرفه موافقت را از بیـن ببرد و و ایـن توافق اولیه برای طلاق توافقی تنها با موافقت ثانویه هر دو طرف مبنی برهم زدن موافقت اولیه از بیـن خواهد می رود.


  votre commentaire
 • ویژگی های یک مشاور موفق چیست ؟

  مشاور وقتى موفق می شود كه دارای ویژگی ها و خصوصیات زیر باشد :
  ۱- شخصيت سالم.
  ۲- تيز بينى؛ تيز فهمى و سرعت انتقال.
  ۳- مهارت در گوش دادن.
  ۴- علاقه یاری به مردم.
  ۵- علاقه و اشتياق به يادگيرى و تغيير رفتار خويش زيرا كسى كه نتواند خود را تغيير دهد هرگز نخواهد توانست ديگرى را تغيير دهد.
  ۶- لذت بردن از زندگى اجتماعى و همكارى.
  ۷- تجربه‏هاى نظـر ى و عملى مورد نياز در امر مشاوره و راهنمايى؛ به ویژه در برقرارى رابطه و مساعد كردن زمينه يا موقعيت.
  ۸- آشنايى با روش‏هاو شيوه‏هاى عمدتاً كلامى و برقرارى رابطه با ديگران بر پايه فرهنگ حاكم جامعه.
  ۹- آشنايى با روش‏هاى تقويت رفتار تغيير يافته.
  ۱۰- آشنايى با روش‏هاى معتبر ارزشيابى؛ تغيير رفتارى و پى‏گيرى آن.
  ۱۱- معرفت ساختار خانواده‏ها.
  ۱۲- معرفت ساختار روابط والدين و فرزندان.

   

  تطلاعات بیشتر در مورد مشاور حقوقی


  votre commentaire